KUP TERAZ

NeoMag Slim

Neomag Slim to suplemet diety, który oprócz magnezu i witaminy B6 zawiera także wyciągi z nasion koli błyszczącej i z liści Gymnema sylvestre.

Skład produktu

Wybierając preparat magnezu, warto przy okazji zadbać o smukłą sylwetkę. Suplement diety Neomag Slim, to więcej niż magnez. Wyciąg z nasion koli błyszczącej (Cola nitida) wspiera proces odchudzania i spalania tłuszczu. Wyciąg z liści Gymnema sylvestre wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi, pomaga kontrolować prawidłową wagę ciała, wspiera kontrolę apetytu i przyczynia się do jego zmniejszenia. Wspiera prawidłowy metabolizm tłuszczów.

Składniki 1 tabletka zawiera
Magnez 60 mg (16%)*
Witamina B6 1,4 mg (100%)*
Wyciąg z nasion koli błyszczącej (Cola nitida) 50 mg
w tym kofeina 5 mg
Wyciąg z liści Gymnema sylvestre 50 mg
w tym kwas gymnemowy 12,5 mg

* % referencyjnej wartości spożycia

Skład

Składniki: węglan magnezu, substancja wypełniająca: celuloza, wyciąg z nasion koli błyszczącej, wyciąg z liści Gymnema sylvestre, substancja wypełniająca: fosforany wapnia, substancje glazurujące: hydroksypropylometyloceluloza oraz sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik: węglan wapnia, substancja glazurująca: hydroksypropyloceluloza, chlorowodorek pirydoksyny, substancje glazurujące: wosk pszczeli biały i wosk carnauba.

Przechowywanie

Przechowywanie, przeciwskazania, sposób użycia – analogicznie do innych SKU.

Przeciwwskazania

Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Nie zaleca się stosowania produktu przez osoby kierujące pojazdami i obsługujące maszyny. Preparatu nie należy łączyć z innymi środkami o właściwościach uspokajających i/lub nasennych. Nie zaleca się stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią.

Sposób użycia

Dorośli 1 tabletka dziennie. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

Zobacz także

NeoMag Cardio tabletki

NeoMag Forte tabletki

NeoMag Forte tabletki musujące

NeoMag Forte D3 tabletki

NeoMag Ginkgo tabletki

NeoMag Skurcz tabletki

NeoMag Skurcz tabletki musujące

NeoMag Slim tabletki

NeoMag Stres tabletki

NeoMag Przemęczenie tabletki

Suplement diety
Ustawienia cookies