KUP TERAZ

NeoMag Cardio

To naturalny magnez z witaminą B6 uzupełniony o wyciąg z głogu, który wspomaga prawidłowe krążenie krwi oraz potas, który pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi.

Skład produktu

NeoMag cardio to naturalny magnez z witaminą B6 uzupełniony o wyciąg z głogu, który wspiera dopływ tlenu i wspomaga krążenie krwi. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Składniki 2 tabletki zawierają
Potas 300 mg (15%)*
Magnez 70 mg (19%)*
Wyciąg z głogu 60 mg
Witamina B6 1,14 mg (81%)*

* % referencyjnej wartości spożycia

Skład

Składniki: glukonian potasu, węglan magnezu, węglan potasu, substancja wypełniająca: celuloza, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, wyciąg z owocu głogu, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, substancja glazurująca: hydroksypropyloceluloza, chlorowodorek pirydoksyny, barwnik: czerwień koszenilowa A, substancje glazurujące: wosk pszczeli i wosk Carnauba. Czerwień koszenilowa może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Przechowywanie

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25°C. Chronić od światła i wilgoci.

Przeciwwskazania

Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. W okresie ciąży i karmienia decyzję o stosowaniu powinno się skonsultować z lekarzem. Osoby ze schorzeniami nerek oraz układu krążenia, powinny skonsultować stosowanie preparatu z lekarzem.

Sposób użycia

Dorośli 1 tabletka 2 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Przyjmować w trakcie lub po posiłku, popijając wodą. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

Zobacz także

NeoMag Cardio tabletki

NeoMag Forte tabletki

NeoMag Forte tabletki musujące

NeoMag Forte D3 tabletki

NeoMag Ginkgo tabletki

NeoMag Skurcz tabletki

NeoMag Skurcz tabletki musujące

NeoMag Slim tabletki

NeoMag Stres tabletki

NeoMag Przemęczenie tabletki

Suplement diety
Ustawienia cookies