KUP TERAZ

NeoMag Forte Mus

NeoMag forte mus to wysoka dawka magnezu i witamina B6
zamknięta w musującej tabletce.

Skład produktu

NeoMag forte mus to magnez i witamina B6 zamknięta w musującej tabletce. Zawarty w produkcie magnez oraz witamina B6 przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia i pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Magnez dodatkowo pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

Składniki 1 tabletka zawiera
Magnez 120 mg (32%)*
Witamina B6 1,4 mg (100%)*

* % referencyjnej wartości spożycia

Skład

Składniki: regulatory kwasowości: kwas cytrynowy oraz węglany sodu, glukoza, węglan magnezu, substancja zagęszczająca: sorbitole, aromaty, substancja słodząca: sacharyny, barwnik: ryboflawiny, substancja słodząca: aspartam, chlorowodorek pirydoksyny.

Przechowywanie

Produkt powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w zamkniętej, oryginalnej tubie, w temperaturze poniżej 25˚C. Chronić od światła.

Przeciwwskazania

Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży i matki karmiące piersią powinny skonsultować możliwość stosowania preparatu z lekarzem. Zawiera aspartam. Zawiera źródło fenyloalaniny. Nie stosować u chorych na fenyloketonurię.

Sposób użycia

Dorośli 1 tabletka dziennie. Tabletkę należy rozpuścić w 200 ml chłodnej wody. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

Zobacz także

NeoMag Cardio tabletki

NeoMag Forte tabletki

NeoMag Forte tabletki musujące

NeoMag Forte D3 tabletki

NeoMag Ginkgo tabletki

NeoMag Skurcz tabletki

NeoMag Skurcz tabletki musujące

NeoMag Slim tabletki

NeoMag Stres tabletki

NeoMag Przemęczenie tabletki

Suplement diety