KUP TERAZ

NeoMag Ginkgo

Neomag Ginkgo to suplemet diety, który oprócz magnezu i witaminy B6 zawiera także wyciągi wspierające utrzymanie prawidłowych funkcji poznawczych.

Skład produktu

Wybierając preparat magnezu, postaw na Neomag Ginkgo, który oprócz magnezu i witaminy B6 zawiera także wyciągi wspierające utrzymanie prawidłowych funkcji poznawczych. Wyciąg z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba) pomaga utrzymać prawidłowe funkcje poznawcze. Wyciąg z ziela Bacopa monnieri (Brahmi) wspomaga pamięć i koncentrację oraz wspiera utrzymanie prawidłowych funkcji poznawczych.

Składniki 1 tabletka zawiera
Magnez 60 mg (16%)*
Witamina B6 1,4 mg (100%)*
Wyciąg z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba) 80 mg
w tym
- flawonoglikozydów
- laktonów terpenowych

10 mg
2,4 mg
Wyciąg z ziela Brahmi (Bacopa monnieri) 30 mg

* % referencyjnej wartości spożycia

Skład

Składniki: węglan magnezu, substancja wypełniająca: celuloza, wyciąg z liści miłorzębu japońskiego, substancja wypełniająca: fosforany wapnia, wyciąg z ziela Brahmi, substancje glazurujące: hydroksypropylometyloceluloza oraz sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik: węglan wapnia, substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancja glazurująca: hydroksypropyloceluloza, chlorowodorek pirydoksyny, substancje glazurujące: wosk pszczeli biały i wosk carnauba.

Przechowywanie

Przechowywanie, przeciwskazania, sposób użycia – analogicznie do innych SKU.

Przeciwwskazania

Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Nie zaleca się stosowania produktu przez osoby kierujące pojazdami i obsługujące maszyny. Preparatu nie należy łączyć z innymi środkami o właściwościach uspokajających i/lub nasennych. Nie zaleca się stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią.

Sposób użycia

Dorośli 1 tabletka dziennie. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

Zobacz także

NeoMag Cardio tabletki

NeoMag Forte tabletki

NeoMag Forte tabletki musujące

NeoMag Forte D3 tabletki

NeoMag Ginkgo tabletki

NeoMag Skurcz tabletki

NeoMag Skurcz tabletki musujące

NeoMag Slim tabletki

NeoMag Stres tabletki

NeoMag Przemęczenie tabletki

Suplement diety
Ustawienia cookies