NeoMag stres

NeoMag Stres to magnezowy produkt wzbogacony o wyciąg z melisy i szyszek chmielu, które wspomagają relaks oraz fizyczne i psychiczne samopoczucie.

NeoMag stres NeoMag stres

Skład produktu

Jest wiele różnych sytuacji, w których nie potrafimy się odprężyć. Myśli krążą wokół spraw, które nie pozwalają nam osiągnąć wewnętrznego spokoju. Sięgnij wtedy po NeoMag Stres – naturalnie uzupełnisz magnez w swoim organizmie, a wyciągi z melisy i szyszek chmielu wspomogą relaks oraz fizyczne i psychiczne samopoczucie

Składnik 1 tabletka zawiera
Magnez 60 mg (16%)*
Witamina B6 1,4 mg (100%)*
Wyciąg z ziela melisy 60 mg
Wyciąg z szyszek chmielu 40 mg
* % referencyjnej wartości spożycia
NeoMag stres

NeoMag stres

Sposób użycia:

Dorośli 1 tabletka dziennie. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

graph
Przechowywanie

Produkt powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze poniżej 25ºC.

graph
Przeciwwskazania

Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Nie zaleca się stosowania produktu przez osoby kierujące pojazdami i obsługujące maszyny. Preparatu nie należy łączyć z innymi środkami o właściwościach uspokajających i/lub nasennych. Nie zaleca się stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią.

graph
Skład

Składniki: węglan magnezu, substancja wypełniająca: celuloza, wyciąg z ziela melisy, wyciąg z szyszek chmielu, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik: dwutlenek tytanu, substancja glazurująca: hydroksypropyloceluloza, chlorowodorek pirydoksyny, substancje glazurujące: wosk pszczeli biały i wosk Carnauba.

graph