NeoMag skurcz

Składniki NeoMagu skurcz uzupełniają dietę w witaminę B6 oraz potas i magnez. Magnez oraz witamina B6 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Magnez oraz potas pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

NeoMag skurcz NeoMag skurcz

Skład produktu

Czasami zmagamy się ze skurczami. Najczęstsze sytuacje, w których musimy sobie radzić z tym nieprzyjemnym uczuciem to: zbyt długie przebywanie w jednej pozycji, uprawianie sportu, w konsekwencji spożywania alkoholu czy podczas snu. Skurcze to także drganie powieki. Skład suplementu diety NeoMag skurcz uzupełniają dodatkowo witamina B6 oraz potas. Magnez oraz witamina B6 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, a magnez i potas pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

Składnik 2 tabletki zawierają
Magnez 60 mg (16%)*
Witamina B6 1,4 mg (100%)*
Potas 300 mg (15%)*
* % referencyjnej wartości spożycia
NeoMag skurcz

NeoMag skurcz

Sposób użycia:

Dorośli 1 tabletka 2 razy dziennie. Tabletkę należy przyjmować podczas lub po posiłku, popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

graph
Przechowywanie

Produkt powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze poniżej 25ºC.

graph
Przeciwwskazania

Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Przeciwwskazaniem do stosowania produktu jest choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy oraz nadwrażliwość ze strony przewodu pokarmowego. Osoby z schorzeniami nerek oraz układu krążenia, powinny skonsultować stosowanie preparatu z lekarzem. Należy zachować ostrożność w stosowaniu produktu łącznie z innymi preparatami witaminowo-mineralnymi i lekami zawierającymi potas oraz magnez. W okresie ciąży i karmienia decyzję o stosowaniu powinno się skonsultować z lekarzem.

graph
Skład

Składniki: Glukonian potasu, węglan magnezu, substancja wypełniająca: celuloza, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja wypełniająca: dwutlenek krzemu, chlorowodorek pirydoksyny.

graph