NeoMag skurcz mus

NeoMag skurcz w postaci musujących tabletek to magnez wzbogacony o witaminę B6, potas, cynk i L-karnitynę.

NeoMag skurcz mus NeoMag skurcz mus

Skład produktu

Składniki NeoMag skurcz w postaci musujących tabletek pomogą w prawidłowej syntezie białka (cynk), utrzymaniu prawidłowej równowagi kwasowo-zasadowe (cynk) i elektrolitowej (magnez), a także pomogą w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu nerwowego (magnez).

Składnik 2 tabletki zawierają
Magnez 120 mg (32%)*
Witamina B6 1,4 mg (100%)*
Potas 300 mg (15%)*
L-karnityna 300 mg
Cynk 10 mg (100%)*
* % referencyjnej wartości spożycia
NeoMag skurcz mus

NeoMag skurcz mus

Sposób użycia:

Dorośli 1 tabletka 2 razy dziennie. Tabletkę należy rozpuścić w 200 ml chłodnej wody. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

graph
Przechowywanie

Produkt powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze poniżej 25ºC.

graph
Przeciwwskazania

Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Przeciwwskazaniem do stosowania produktu jest choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy oraz nadwrażliwość ze strony przewodu pokarmowego. Osoby z schorzeniami nerek oraz układu krążenia, powinny skonsultować stosowanie preparatu z lekarzem. Należy zachować ostrożność w stosowaniu produktu łącznie z innymi preparatami witaminowo-mineralnymi i lekami zawierającymi potas oraz magnez. W okresie ciąży i karmienia decyzję o stosowaniu powinno się skonsultować z lekarzem.

graph
Skład

Składniki: regulatory kwasowości: kwas cytrynowy oraz węglany sodu, cytrynian potasu, substancja wiążąca: sorbitole, glukoza, węglan magnezu, L-winian L-karnityny, aromat, glukonian cynku, substancja wiążąca: glikol polietylenowy, substancja słodząca: sacharyny, barwnik: ryboflawiny, chlorowodorek pirydoksyny.

graph