NeoMag przemęczenie

Składniki suplementu diety NeoMag przemęczenie przyczyniają się między innymi do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia (magnez, niacyna).

NeoMag przemęczenie NeoMag przemęczenie

Skład produktu

W codziennym pędzie łatwo o zmęczenie. W takiej sytuacji warto sięgnąć po wsparcie jakim jest NeoMag. Jego składniki pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych (magnez), sprawności intelektualnej i fizycznej w przypadkach osłabienia, wyczerpania, zmęczenia i obniżenia koncentracji (żeń-szeń).

Składnik 2 tabletki zawierają
Magnez 70 mg (19%)*
Wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego (Ilex paraguariensis, mate) 70 mg
Wyciąg z korzenia żeń-szenia właściwego (Panax ginseng) 35 mg
Tiamina (Witamina B1) 0,275 mg (25%)*
Ryboflamina (Witamina B2) 0,35 mg (25%)*
Witamina B6 0,7 mg (50%)*
Witamina B12 0,625 µg (25%)*
Niacyna 4 mg
ekwiwalentu niacyny (25%)*
Kwas pantotenowy 1,5 mg (25%)*
* % referencyjnej wartości spożycia
NeoMag przemęczenie

NeoMag przemęczenie

Sposób użycia:

Dorośli 2 tabletki na dobę. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

graph
Przechowywanie

Produkt powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze poniżej 25ºC.

graph
Przeciwwskazania

Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. W przypadku stosowania leków, należy skonsultować przyjmowanie preparatu zawierającego żeń-szeń z lekarzem. Produkt nie powinien być stosowany dłużej niż 3 miesiące. Nie zaleca się stosować produktu w okresie ciąży i karmienia piersią.

graph
Skład

Składniki: substancja wypełniająca: celuloza, węglan magnezu, wyciąg z liści mate, wyciąg z korzenia żeń-szenia, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, amid kwasu nikotynowego, D-pantotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny, ryboflawina, monoazotan tiaminy, cyjanokobalamina.

graph