NeoMag forte

NeoMag forte zawiera wysoką dawkę naturalnego magnezu, który przyczynia się między innymi do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

NeoMag forte NeoMag forte

Skład produktu

Żyjemy coraz szybciej, a zmęczenie jest nieodzownym składnikiem każdego dnia. Warto w tym przypadku sięgnąć po magnez. NeoMag forte zawiera wysoką dawkę magnezu, który przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni.

Składnik 1 tabletka zawiera
Magnez 120 mg (32%)*
Witamina B6 1,4 mg (100%)*
* % referencyjnej wartości spożycia
NeoMag forte

NeoMag forte

Sposób użycia:

Dorośli 1 tabletka dziennie. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

graph
Przechowywanie

Produkt powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze poniżej 25ºC.

graph
Przeciwwskazania

Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży i matki karmiące piersią powinny skonsultować możliwość stosowania preparatu z lekarzem.

graph
Skład

Składniki: węglan magnezu, substancja wypełniająca: celuloza, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, chlorowodorek pirydoksyny.

graph