NeoMag forte mus

NeoMag forte mus to wysoka dawka magnezu i witamina B6 zamknięta w musującej tabletce.

NeoMag forte mus NeoMag forte mus

Skład produktu

NeoMag forte mus to magnez i witamina B6 zamknięta w musującej tabletce. Zawarty w produkcie magnez oraz witamina B6 przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia i pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Magnez dodatkowo pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

Składnik 1 tabletka zawiera
Magnez 120 mg (32%)*
Witamina B6 1,4 mg (100%)*
* % referencyjnej wartości spożycia
NeoMag forte mus

NeoMag forte mus

Sposób użycia:

Dorośli 1 tabletka dziennie. Tabletkę należy rozpuścić w 200 ml chłodnej wody. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

graph
Przechowywanie

Produkt powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze poniżej 25ºC.

graph
Przeciwwskazania

Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży i matki karmiące piersią powinny skonsultować możliwość stosowania preparatu z lekarzem.

graph
Skład

Składniki: regulatory kwasowości: kwas cytrynowy oraz węglany sodu, glukoza, węglan magnezu, substancja zagęszczająca: sorbitole, aromaty, substancja słodząca: sacharyny, barwnik: ryboflaminy, substancja słodząca: aspartam, chlorowodorek pirydoksyny.

graph