NeoMag cardio

To naturalny magnez z witaminą B6 uzupełniony o wyciąg z głogu, który wspomaga prawidłowe krążenie krwi oraz potas, który pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi.

NeoMag cardio NeoMag cardio

Skład produktu

NeoMag cardio to naturalny magnez z witaminą B6 uzupełniony o wyciąg z głogu, który wpływa na zwiększenie dopływu tlenu oraz wspomaga krążenie krwi. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Składnik 2 tabletki zawierają
Potas 300 mg (15%)*
Magnez 70 mg (19%)*
Wyciąg z głogu 60 mg
Witamina B6 1,14 mg (81%)*
* % referencyjnej wartości spożycia
NeoMag cardio

NeoMag cardio

Sposób użycia:

Dorośli 1 tabletka 2 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Przyjmować w trakcie lub po posiłku, popijając wodą. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

graph
Przechowywanie

Produkt powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze poniżej 25ºC.

graph
Przeciwwskazania

Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. W okresie ciąży i karmienia decyzję o stosowaniu powinno się skonsultować z lekarzem. Osoby ze schorzeniami nerek oraz układu krążenia, powinny skonsultować stosowanie preparatu z lekarzem.

graph
Skład

Składniki: glukonian potasu, węglan magnezu, węglan potasu, substancja wypełniająca: celuloza, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, wyciąg z owocu głogu, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, substancja glazurująca: hydroksypropyloceluloza, chlorowodorek pirydoksyny, barwnik: czerwień koszenilowa A, substancje glazurujące: wosk pszczeli i wosk Carnauba.
Czerwień koszenilowa może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

graph